Akumulatory Yuasa Konin

Jeśli chodzi o akumulatory Yuasa Konin jest to firma pochodząca z Japonii. Ten azjatycki producent specjalizuje się w wytwarzaniu akumulatorów typu ołowiowo-kwasowego. Oferta tej firmy jest stale udoskonalana o nowoczesne produkty korzystające z innowacyjnych technologii. Trafiają one do zainteresowanych klientów na całym świecie. Wyroby te są dostępne również na terenie Polski.

Mogą je między innymi zamawiać klienci z miasta Konin korzystający z oferty naszego sklepu. Firma ta stale dba o rozwój swoich produktów, więc oferta jest regularnie poszerzana o liczne, praktyczne, trwałe i niezawodne rozwiązania. Urządzenia oferowane przez firmę Yuasa posiadają dużą pojemność i działają niezawodnie w standardowych oraz bardzo trudnych i ekstremalnych warunkach pogodowych.

Akumulatory Yuasa Konin i ich najważniejsze zalety

Nowoczesne akumulatory dostarczane przez firmę Yuasa cieszą się dużą popularnością wśród wielu klientów i użytkowników z całego świata ze względu na ich najważniejsze atuty, takie jak:

  • uniwersalność – sprzęt ten można stosować różnych maszynach, pojazdach, kamperach, samochodach, a nawet łodziach,
  • nowoczesność – urządzenia te wykorzystują innowacyjne technologie oraz są poddawane rygorystycznym testom, dzięki którym spełniają nawet bardzo wygórowane wymagania użytkowników;
  • stabilność działania – moc rozruchowa stoi na wysokim poziomie niezależnie od warunków pogodowych i trudnych warunków pracy.

Każdy akumulator tej marki posiada więc liczne zalety. Niewątpliwym atutem oferty tej azjatyckiej firmy jest dostarczanie akumulatorów z plusem po lewej stronie. Dodatkowo wyposażenie to charakteryzuje się długim okresem żywotności, pod względem której przewyższa ono konkurencyjne modele.

Zobacz także >> Akumulatory Varta Konin

Duża szczelność i trwałość to bardzo istotne zalety akumulatorów Yuasa. Są one odporne na niekorzystne działanie mrozów oraz na uszkodzenia mechaniczne. Nie jest im straszna również wilgoć. Jedyne o co musi dbać użytkownik to właściwe przechowywanie i regularne ładowanie. Niewątpliwą zaletą tych rozwiązań jest fakt, że rozładowują się one bardzo wolno. Ich obsługa nie stanowi problemu nawet dla początkujących użytkowników.

Yuasa – dostępna w ofercie sklepu w Koninie

Yuasa dostępna w Koninie

Aktualnie klienci z miasta Konin mają dostęp do różnych typów akumulatorów tej marki. Wszystkie urządzenia charakteryzują się wysoką jakością i niezawodnością. Do najpopularniejszych urządzeń zaliczają się następujące modele:

  • SMF YBX 3000 – najlepsze rozwiązanie do klasycznych pojazdów ze standardowym wyposażeniem.
  • SMF YBX 5000 – dobry wybór do pojazdów z bogatym wyposażeniem i wieloma odbiornikami prądu.
  • EFB YBX 7000 – jest to model wyprodukowany z myślą o samochodach wyposażonych w nowoczesne systemy Start-Stop.
  • AGM YBX 9000 – nowoczesne rozwiązanie dla pojazdów z wieloma odbiornikami prądu. Sprzęt charakteryzuje się maksymalną trwałością i szczelnością.

Jak widać istnieją różne modele takich akumulatorów, które nadają się do wielu różnych zastosowań. Przed podjęciem ostatecznej decyzji o wyborze określonego modelu akumulatora, warto przeanalizować swój pojazd, sprzęt czy też maszynę i określić jej zapotrzebowanie energetyczne oraz inne wymagania. Posiadając takie informacje, można bez problemu znaleźć odpowiedni Akumulatory Yuasa Konin charakteryzujące się cechami i parametrami zgodnymi z danym zastosowaniem. Urządzenia te nadają się do wielu maszyn, urządzeń i pojazdów. Można je również wykorzystywać do zasilania awaryjnego, systemu UPS oraz wielu innych zastosowań. W razie konieczności warto spytać doświadczonych fachowców o pomoc w wyborze odpowiedniego urządzenia.

Zobacz także