Akumulatory Volt Batterien Konin

Firma AKBA to znany i ceniony w branży dystrybutor wysokiej klasy akumulatorów. Klienci chętnie współpracują z tą marką, ponieważ jest ona gwarancją niezawodności i bezawaryjności. Od samego początku istnienia hurtowni, czyli od 19991 roku, marka posiada w swojej ofercie wyłącznie najwyższej jakości rozwiązania. Korzystanie z oferty tej firmy eliminuje więc ryzyko zakupu produktu niespełniającego oczekiwań. W ofercie marki znaleźć można akumulatory Volt Batterien Konin, czyli polskiego dystrybutora akumulatorów, który funkcjonuje w branży od 2012 roku. Firma ta również jest gwarancją niezawodności i bezawaryjności.

Akumulatory Volt Batterien Konin

Akumulatory Volt Batterien Konin

W ofercie firmy AKBA znaleźć można wiele propozycji akumulatorów marki VOLT, które pochodzą z różnych linii produktowych. Dzięki temu każdy może nabyć produkt dostosowany do swoich oczekiwań. Hurtownia akumulatorów specjalizuje się w sprzedaży hurtowej i detalicznej, dlatego z dystrybutorem tym mogą kontaktować się zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi.

Firma działa na rodzimym rynku, w Polsce, a także w krajach Unii Europejskiej. Warto podkreślić, że w trosce o komfort wszystkich klientów, firma zatrudnia w strukturach swojej firmy wykwalifikowanych pracowników, którzy po zapoznaniu się z oczekiwaniami chętnie doradzają najbardziej optymalne rozwiązania, zgodne z wymaganiami i możliwościami finansowymi kupującego.

VOLT Batterien – akumulatory spełniające niemal wszystkie wymagania

Producent ten posiada w swojej ofercie szereg różnorodnych propozycji, które świetnie sprawdzają się m.in. do samochodów osobowych, samochodów ciężarowych, maszyn rolniczych, kamperów i łodzi. Wszystkie akumulatory sygnowane logotypem marki VOLT Batterien cechują się wysoką jakością i wyjątkowo atrakcyjną ceną. Ponadto każdy model akumulatora objęty jest stosowną gwarancją, która zwykle wynosi 24 lub 36 miesięcy. Oferta marki VOLT to osiem podstawowych linii produktowych, takich jak:

  • linia Professional,
  • linia High Performance,
  • linia Silver Premium,
  • linia Energy,
  • linia EFB,
  • linia Marine,
  • linia Truck HD,
  • linia Agro.

Wszystkie modele akumulatorów, niezależnie do której linii produktowej należą, są odporne na zewnętrzne zniszczenia. Dzięki zastosowaniu specjalistycznych stopów ołowiu, produkty te cechują się wysokim poziomem odporności na wszelkiego rodzaju ubytki, np. powstałe w wyniku korozji. Ponadto, w trosce o bezpieczeństwo wszystkich użytkowników, akumulatory te zostały wyposażone w innowacyjne i zaawansowane technologicznie systemy przeciwwybuchowe i przeci-wwyciekowe.

Zobacz także >> Akumulatory Yuasa Konin

Wykorzystywanie tych akumulatorów jest dzięki temu bezpieczne w każdych, nawet najbardziej wymagających warunkach. Nie sposób nie wspomnieć również o tym, iż każda część, jaka składa się na akumulator VOLT Batterien, posiada specjalne atesty, co sprawia, że produkt finalny spełnia wszystkie normy i wymagania. Warto także podkreślić, iż poszczególne akumulatory tworzone są w zgodzie z zasadami poszanowania środowiska. Ekologiczne produkty ograniczają emisję spalin do atmosfery i podlegają recyklingowi.

Kup online akumulatory Volt Batterien

Zakup hurtowy akumulatorów

Zobacz także