Akumulatory Optima Konin
Źródło: Materiały producenta

Akumulatory Optima Konin są urządzeniami, które pojawiły się na europejskim rynku pod koniec XX wieku. Dzięki swoim właściwościom i parametrom, urządzenia te szybko podbiły rynek i zyskały sympatię wielu zadowolonych użytkowników. Wszystkie urządzenia tej firmy są produkowane z wykorzystaniem innowacyjnych technologii spiralnych. Warto dodać, że firma Optima kładzie duży nacisk na solidną obudowę, dzięki której urządzenia są odporne na uszkodzenia mechaniczne, różne wycieki oraz wiele innych niekorzystnych czynników.

Akumulatory Optima Konin

Warto też zaznaczyć, że produkty tej firmy doskonale sobie radzą z odprowadzaniem ciepła i zapewniają równomierny rozkład ciśnienia wewnętrznego wytwarzanego w czasie trwania procesu ładowania. Klienci z miasta Konin mają dostęp do wysokiej klasy akumulatorów, które są przystosowane do intensywnej pracy w każdych, nawet bardzo trudnych warunkach. Nadają się one do użytkowania w różnych pojazdach, maszynach i urządzeniach.

Optima – najważniejsze rodzaje i ich zalety

Akumulatory tej marki wyposażone są w specjalne płytki wykonane z wykorzystaniem specjalnej technologii znanej pod nazwą SpirallCell. Konstrukcja akumulatorów obejmuje wykorzystanie jednej płyty o ładunku ujemnym i jednej o ładunku dodatnim. Są one oddzielone trwałym separatorem wykonanym z włókna szklanego.

Akumulatory Optima

Akumulatory Optima

Urządzenia marki Optima są odporne na uszkodzenia mechaniczne, uderzenia, wstrząsy i różne wibracje. Warto też dodać, że posiadają one niskie współczynniki samorozładowania, więc nie powinien nikogo dziwić fakt, że urządzenia te są chętnie wybierane przez zmotoryzowanych użytkowników.

Zobacz także >> Akumulatory Yuasa Konin

Bardzo ważną grupę produktów stanowią akumulatory spiralne Optima. Są to nowoczesne rozwiązania spełniające wymogi współczesnego rynku. Charakteryzują się długim okresem żywotności nawet w przypadku intensywnego użytkowania w trudnych warunkach. Doskonałe parametry rozruchowe to kolejna ważna zaleta tych produktów. W ofercie tego producenta znajdują się następujące rodzaje urządzeń:

  • Red TOP – jest to urządzenie przeznaczone do zadań rozruchowych. Akumulator ten świetnie radzi sobie z uruchamianiem nawet bardzo potężnych jednostek napędowych. Nie są mu straszne mrozy czy też skrajnie wysokie temperatury.
  • Yellow TOP – idealne w systemach głębokiego rozładowania. Świetnie radzą sobie z ciężkimi i skomplikowanymi cyklami roboczymi. Można ich używać w samochodach i pojazdach mających bogate wyposażenie.
  • Blue TOP – sprzęt idealny do systemów głębokiego rozładowania oraz do bardziej intensywnej pracy rozruchowej. Model ten jest odporny na wilgoć, zmienne temperatury oraz wiele innych niekorzystnych czynników. Urządzenia te można stosować na motorówkach, jachtach, itp.

Jak widać oferta takich akumulatorów jest bardzo szeroka i każdy może bez problemu znaleźć urządzenia dopasowane do własnych wymagań. Przed podjęciem decyzji o wyborze konkretnego akumulatora, warto przeanalizować parametry techniczne maszyny, pojazdu, urządzenia lub systemu, w którym bateria zostanie zamontowana. Na podstawie tych informacji można bez większych problemów dobrać odpowiednie akumulatory Optima Konin, które będą działać skutecznie i niezawodnie przez długi czas.

Czy warto kupować akumulatory Optima w Internecie?

Jak najbardziej warto dokonywać zakupu akumulatorów tej marki w naszym sklepie Internetowym. Taka forma zakupów jest bardzo wygodna, a do tego towar dociera do kupującego po krótkim czasie oczekiwania. Dodatkowo nasi pracownicy udzielają pomocy w wyborze odpowiedniego sprzętu dopasowanego do konkretnych zastosowań.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Konina do zakupu w sklepie lub wysyłkowo.

Zobacz także