Akumulatory Jenox Konin

Akumulatory Jenox Konin to profesjonalny i bardzo ceniony dostawca akumulatorów. Jest to firma, która kładzie nacisk na wytwarzanie najwyższej jakości akumulatorów przeznaczonych do zastosowań przemysłowych. Są to więc urządzenia dopasowane do różnych maszyn oraz wielu typów pojazdów, nie tylko osobowych.

Akumulatory Jenox Konin – nowość

Dzięki wykorzystywaniu nowoczesnych technologii, firma ta stale rozwija swoje produkty i dostarcza na rynek sprzęt zapewniający niezawodne działanie i optymalne parametry techniczne. Bardzo ważną sprawą jest fakt, że firma ta stale udoskonala swoje akumulatory. Dzięki temu klienci z miasta Konin otrzymują najlepsze możliwe rozwiązania spełniające wiele rygorystycznych norm i standardów. Oferta tego producenta jest bardzo szeroka i każdy klient znajdzie w niej urządzenia dopasowane do konkretnych rozwiązań i wymagań.

Akumulatory Jenox

Firma Jenox stosuje nowoczesne technologie oraz zatrudnia wykwalifikowanych inżynierów mogących pochwalić się wieloletnim doświadczeniem branżowym. Dzięki temu jest ona w stanie utrzymywać najwyższe możliwe standardy produkcyjne, a jej urządzenia spełniają nawet bardzo wygórowane oczekiwania użytkowników. Akumulatory tej firmy posiadają bardzo dobre parametry użytkowe i biją na głowę wiele konkurencyjnych wyrobów.

Jenox- jakie linie produktów są dostępne na rynku?

Istnieje wiele serii akumulatorów Jenox, które są dostępne na polskim rynku. Do ich grona można zaliczyć następujące rodzaje:

  • Classic;
  • Super Heavy Duty;
  • Gold;
  • EFB;
  • SRP;
  • Hobby;
  • Super Vibration Resistance.

Produkty tej linii są dostępne w naszym sklepie internetowym dla klientów z miasta Konin i okolic. Oferujemy nie tylko ich sprzedaż w atrakcyjnych cenach, ale również zapewniamy pomoc w ich fachowym i bezpiecznym montażu.

Zobacz także >> Akumulatory Centra Konin

Jeśli chodzi o akumulatory zaliczane do serii Gold to są one bezobsługowe i charakteryzują się niskim poziomem samowyładowania. Nawet w porze zimowej lub w innych trudnych warunkach, akumulator tego rodzaju jest w stanie zapewnić wysoką moc rozruchową umożliwiającą bezproblemowe uruchomienie silnika. Jest to niezawodny i ergonomiczny produkt, którego jakość i trwałość jest potwierdzona faktem, że posiada on 2-letnią gwarancję.

Jeśli chodzi o urządzenia zaliczane do serii Classic to zapewniają one doskonałe parametry techniczne i wysoką wydajność w pojazdach posiadających standardowe wyposażenie. Urządzenia EFB z kolei świetnie radzą sobie w pojazdach, które są wyposażone w system Start-Stop stanowiący spore obciążenie elektryczne. Nadają się też do pojazdów, w którym may do czynienia z częstym rozruchem oraz bogatym wyposażeniem obejmującym bardzo wiele odbiorników prądu.

Godne polecenia są również akumulatory zaliczane do serii Hobby. Stosuje się je w sprzętach rekreacyjnych, takich jak jachty, łodzie czy też motorówki z silnikami elektrycznymi. Produkty z serii SRP są z kolei przeznaczone do autobusów i środków transportu miejskiego oraz międzynarodowego. Super Heavy Duty to z kolei seria, która doskonale sprawdza się w pojazdach o dużej mocy rozruchowej oraz gwarantuje niezawodne działanie w nawet bardzo trudnych warunkach. Urządzenia SVR mogą być za to używane w pojazdach ciężarowych i specjalistycznych maszynach.

Wybór odpowiedniej serii akumulatorów JENOX

Rodzaj akumulatora, który należy wybrać, jest uzależniony od typu pojazdu czy też maszyny, w której ma on zostać zamontowany. Warto więc dokładnie poznać wszystkie właściwości pojazdu i dopasować do niego urządzenie o odpowiednich parametrach. Każdy z akumulatorów posiada swoje unikalne cechy i zalety, więc każdy znajdzie rozwiązanie dopasowane do określonych potrzeb.

Zobacz także