Akumulatory Banner Konin
Źródło: Materiały producenta

Firma Banner to przedsiębiorstwo austriackie, które od wielu lat prowadzi działalność na rynku produktów motoryzacyjnych. Dostępne w ofercie Akumulatory Banner Konin są bardzo wydajnymi i trwałymi urządzeniami charakteryzującymi się optymalną pracą i odpornością na różne wycieki czy też zanieczyszczenia środowiska.

Akumulatory Banner Konin

Sprzęt tej firmy świetnie nadaje się do różnych marek i modeli pojazdów. Jest to sprzęt uniwersalny charakteryzujący się szerokim zastosowaniem w standardowych pojazdach i maszynach oraz w bardziej wymagających zastosowaniach generujących duże obciążenia. Klienci z miasta Konin mogą więc kupować urządzenia, które nie zawiodą ich oczekiwań nawet w przypadku trudnych warunków pracy, dużych mrozów albo bardzo wysokich temperatur.

Akumulatory Banner

Banner – najważniejsze rodzaje i ich zalety

Urządzenia marki Banner charakteryzują się szybkim ładowaniem oraz posiadają podwójne wieko chroniące przed wyciekaniem elektrolitu, nawet w przypadku przechylenia do kąta 55 stopni. Akumulatory Banner Konin te są chronione również przed tak zwanym zapłonem wstecznym. Sprzęt tego rodzaju jest wysoki i zawiera większą ilość elektrolitu w porównaniu ze starszymi konstrukcjami.

Zobacz także >> Akumulatory Optima Konin

Wszystkie istotne elementy, takie jak łączenia ogniw znajdują się pod powierzchnią kwasu co przekłada się na wyższy poziom bezpieczeństwa. Duża gęstość elektrolitu to również istotny atut pozwalający na skuteczną regenerację po głębokim rozładowaniu. Klienci z miasta Konin mają dostęp do następujących rodzajów produktów:

  • Running Bull AGM – jest to nowoczesny akumulator nadający się do różnych zastosowań. Przede wszystkim świetnie radzi on sobie z pojazdami wyposażonymi w dużą liczbę odbiorników prądu. Nowoczesna technologia wykorzystywana w tym urządzeniu nie obejmuje płynnego elektrolitu co przekłada się na bezpieczeństwo i ochronę przed wyciekami.
  • Backup – posiada on podobną technologię do akumulatora Running Bull. Może on być wykorzystywany jako urządzenie wspierające sprzęt rozruchowy.
  • EFB – urządzenie nadaje się do wykorzystywania w pojazdach klasy średniej, małych autach miejskich i pojazdach z systemami Start-Stop bez rekuperacji energii hamowania.
  • Uni Bull – bardzo trwały, wydajny sprzęt o uniwersalnym charakterze. Nadaje się on do wielu różnych zastosowań.
  • PowerBull – wysokiej klasy akumulator rozruchowy stworzony z myślą o nowoczesnych pojazdach.
  • Starting Bull – nowoczesny sprzęt wykorzystujący innowacyjne technologie. Jest on pojemny, trwały oraz odporny na wiele niekorzystnych czynników.

Warto dodać, że prezentowana firma oferuje również urządzenia kwasowo-ołowiowe czy też żelowe przeznaczone do użytkowania w motocyklach. Nie należy też zapominać o sprzętach stworzonych z myślą o kamperach czy też łodziach. Oznacza to, że w naszej ofercie każdy klient z Konina znajdzie sprzęt marki Banner dopasowany do własnych potrzeb i wymagań.

Optymalna niezawodność nawet przy intensywnym użytkowaniu

Banner

Urządzenia tej austriackiej firmy nadają się do wielu różnych zastosowań i oferują optymalne warunki eksploatacji, dużą pojemność czy też świetny prąd rozruchowy w każdych warunkach. Sprzęt tego rodzaju zachowuje swoje optymalne parametry nawet w przypadku częstego, intensywnego użytkowania pod dużymi obciążeniami.

Akumulatory takie można montować w komorach silników, gdzie panują ekstremalnie wysokie temperatury. Oprócz tego świetnie radzą sobie nawet w przypadku silnych mrozów. Asortyment produktów jest bardzo szeroki, więc każdy może dopasować sprzęt do własnych wymagań i potrzeb zasilanych pojazdów czy też urządzeń.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Konina do zakupu w sklepie lub wysyłkowo.

Zobacz także